Poznaj siebie - PERSO.IN

December 10, 2022 09:58 - Pozostałe usługi - Lublin
0.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Czy chciałbyś wiedzieć więcej o sobie? PERSO.IN Ci w tym pomoże. To doskonałe narzędzie badające osobowość. Dzięki ankiecie internetowej przygotowanej przez psychologów masz szansę poznać swoje wnętrze.

Ale tak właściwie czym jest PERSO.IN? To innowacyjny kwestionariusz do badania różnic w osobowości jednostek. Nie ma lepszego sposobu, by przeprowadzić tego rodzaju pomiar. Bądź otwarty na tego typu test, jeśli chcesz wiedzieć jak lokujesz się na tle innych osób. Wystarczy, że przeznaczysz około 20 minut, by wypełnić - bez wychodzenia z domu - kwestionariusz dostępny przez Internet. Dzięki temu będziemy w stanie przygotować specjalnie dla Ciebie indywidualny raport. Ten kwestionariusz jest rzetelny, co wiemy dzięki szeregu badań przeprowadzonych na ogromnej liczbie osób. Dzięki niemu każda osoba może dowiedzieć się jakie ma słabe oraz mocne strony oraz popracować nad własną osobowością.

Osobowość ma znaczenie w życiu prywatnym oraz w życiu zawodowym. Dzięki temu, że wiesz jaką posiadasz osobowość lepiej dostosujesz swoje środowisko pracy do własnych preferencji. Osobowość jest również ważna w interakcjach międzyludzkich. Im lepsze interakcje, tym lepsza współpraca z daną osobą. Kwestionariusz osobowości to pierwszy krok do lepszego poznania siebie i pracy nad sobą.

Nie czekaj, napisz do nas. Dobierzemy Ci raport specjalnie do Twoich potrzeb. Pełny Raport Osobisty, a może One Pager? Każdy znajdzie coś dla siebie w PERSO.IN®.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.